HLEDÁME REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE

Pro naši společnost hledáme zájemce o pozici regionálního zástupce. Náplní této pozice je rozšiřování povědomí o naší seznamovací agentuře Hand in Hand.

Pracovní náplň:

Získávání kontaktů českých či slovenských žen, se zájmem seznámení se s anglicky mluvícími muži. Kontakty lze shánět různými způsoby, a to přímým oslovováním žen na ulici, v kavárnách, klubech, barech. Rozdáváním letáčků, roznášením letáčků do schránek. Bezplatnou inzercí na sociálních sítích či vylepováním plakátů na legálních inzertních plochách. Dále lze využít dámská fitness, kadeřnictví a salony, kde lze umisťovat plakáty a letáčky. Zároveň je možné registrovat své přátele a známé.

Školení

Zaškolení bude provedeno osobně nebo telefonicky, a to individuálně nebo společně pro všechny regionální zástupce. Plakáty, letáčky a všechny potřebné materiály zašleme na adresu regionálních zástupců.

Koho hledáme

Pro tuto pozici hledáme samostatné, pozitivně naladěné lidi ve věku 18 – 75 let z celé ČR, kteří se nebojí oslovit a zaujmout svým nadšeným přístupem. Ženám dáváte velkou příležitost. Jejich registrace do programu je nezávazná a zcela zdarma.

Znalost anglického jazyka výhodou.

Ohodnocení

Za vyplněný dotazník splňující kritéria uvedená ve smlouvě získáváte příjemné finanční ohodnocení, jež se vyplácí ke konci měsíce po vyhodnocení dotazníků.

V případě zájmu a pro více informací prosím pošlete životopis na:
lucie@handinhand.cz
Pro více informací volejte na číslo +420 775 060 238

 

 

Nebo hledáte něco jiného? Pak můžete hledat zde: