Registraci a veškeré služby pro naše klientky poskytujeme zcela ZDARMA!

Naše mezinárodní seznamka poskytuje dvě formy vážného seznámení:

osobní schůzky nebo dopisovací servis (Monitored Service).

1) OSOBNÍ SCHŮZKA – Prostřednictím naší agentury Vám domluvíme osobní setkání s vybraným, vhodným mužem. Schůzky obvykle probíhají formou oběda, večeře či odpolední kávy. Setkání je samozřejmě nezávazné, záleží pouze a jen na Vašich sympatiích, zda budete mít chuť se s konkrétním mužem kontaktovat dál. Schůzky jsou organizovány prostřednictvím naší společnosti, čímž je zaručena naprostá bezpečnost pro obě strany.

2) DOPISOVÁNÍ – Pokud dáváte přednost kontaktovat se nejprve „na dálku“ emailem či telefonicky, pak Vám může lépe vyhovovat druhý typ seznámení, který naše mezinárodní seznamovací agentura poskytuje. Jedná se o takzvaný dopisovací servis (Monitored Service), kdy vybraný, vhodný muž, jehož profil a požadavky jsou v souladu s Vašimi, Vás sám kontaktuje emailem, pošle Vám svůj profil a fotografii a pak bude jen na Vás, zda budete mít zájem zůstat s daným pánem v kontaktu či nikoliv. Nemusíte se obávat, naše databáze není veřejně přístupná nikde na internetu a to ani našim klientům! Ti od nás dostávají najednou vždy maximálně 1-2 kontakty na ženy, jejichž specifikace odpovídají požadavkům daných pánů (a naopak).


 

Jsme mezinárodní seznamovací agentura, která spojuje Česko se “západem”. Seznamujeme krásné češky s muži z Velké Británie, USA, Kanady a někdy i Austrálie.

Jak Vás seznámíme?

Můžete si vybrat, zda byste si rády nejdříve pouze dopisovaly (formou e-mailu či dopisů) nebo se rády sešly s mužem na obědě, kafi, či večeři. Schůzky probíhají v Praze ve slušných podnicích a vše je plně hrazeno. Dokonce i ženy, které to nemají do Prahy zcela blízko mohou mít od nás cestu proplacenou. J

Kolik zaplatíte?

Ženy u nás neplatí nic. Ani na začátku registrace, ani v průběhu. U nás platí pánové, kteří patří mezi střední až vyšší sociální vrstvu. Proto máte vždy jistotu, že se seznámíte s rozumnými a vzdělanými muži.

Jak to funguje?

V případě zájmu vyplníte registraci (viz. příloha) a zašlete Vaši nejkrásnější fotografii (klidně i více) na Lucie@handinhand.cz. Po obdržení “Potvrzení regsitrace” se rozhodnete, kterou formu seznámení preferujete a pak jen čekáte na naši pozvánku. Váš profil máme uschovaný v databázi (podotýkám, že naše seznamka není on-line a Vaše udáje nejsou nikde k nikomu volně k dispozici!). V případě, že pro Vás najdeme vhodného partnera, zašleme Vám jeho fotografii a krátký odstavec se základními informacemi. Vy samy se rozhodnete, zda o daného muže máte zájem.

V čem se lišíme?

Garantujeme bezpečné seznámení! Což je velice důležité. O každém muži známe přesné informace. Fotografie, pod kterou se prezentuje je opravdu skutečná fotografie daného klienta. S klientem se scházíme vždy při jeho příletu a zároveň přesně víme kdy a kde s ním máte schůzku.


Nejčastější otázky našich klientek:

Co vede muže z USA a Anglie k tomu, aby si hledali ženu v České republice?

O českých ženách je všeobecně známo, že jsou inteligentní, půvabné, milé a se smyslem pro rodinu. Tyto kvality žen jsou u nás velice podceňovány, na rozdíl od zahraničí. Američané a Angličané jsou značnou měrou orientováni na rodinu.

Prověřujete nějak muže a pravdivost údajů, které Vám poskytnou?

Samozřejmě, každého muže prověřujeme, aby se stal členem naší mezinárodní seznamovací agentury Hand in Hand, musí kromě zaplacení nemalého poplatku vyplnit také řadu osobních údajů a doložit je osobními doklady a také absolvovat podrobný osobní pohovor. V případě, že by muž o sobě zalhal, jeho členství a seznamovací servis by byly ihned zrušeny bez nároku na vrácení peněz.

V jakém věkovém rozmezí jsou muži?

Naši klienti jsou nejčastěji ve věku od 30 do 60 let. Někteří jsou svobodní jiní rozvedení či vdovci.

Když schůzka nedopadne podle vašich představ, co se děje dál?

Pokud poté, co proběhne schůzka s mužem zjistíte, že to asi není ten pravý, je jen a jen na Vás, zda se s ním ještě setkáte a zůstanete v kontaktu či ne. Naše agentura Vám bude posílat další nabídky k seznámení do okamžiku, kdy nám sama sdělíte, že Vás máme vyřadit z naší databáze, protože jste se už úspěšně seznámila či už zkrátka nechcete potkávat další muže.